REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA- WYMAGANE DOKUMENTY

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Szanowni Państwo!

Informujemy, że wypełnione wnioski podpisane przez rodziców/opiekunów wraz z załącznikami w wersji papierowej składamy w przedszkolu pierwszej preferencji (pierwszego wyboru).

Termin składania dokumentów od 12 czerwca do 16 czerwca 2023 r. w godzinach pracy przedszkola.

Sposoby dostarczania dokumentów rekrutacyjnych:

1. Dokumenty w zaklejonej kopercie z dopiskiem REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2023 można wrzucić do skrzynki na listy umieszczonej przy wejściu głównym do Przedszkola nr 189 Śmiałkowo.

2. Dokumenty w zaklejonej kopercie można wrzucić do skrzynki umieszczonej w przedsionku wejścia do przedszkola  w godz. od 06. 00- 16.30.

3. W przypadku przebywania rodziców/opiekunów na izolacji domowej można podpisane i zeskanowane dokumenty przesłać na adres e-mail:  p189@poznan.interklasa.pl lub przedszkolenr189@gmail.com
Następnie oryginały   w wersji papierowej należy dostarczyć
w późniejszym terminie.

DOKUMENTY WYMAGANE W PROCESIE REKRUTACJI uzupełniającej