Uwaga ! Dalszy etap postępowania rekrutacyjnego

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku z ogłoszonym stanem epidemiologicznym  wyniki postępowania rekrutacyjnego zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 189 będą zamieszczone w formie elektronicznej . Istnieje również możliwość sprawdzenia listy kandydatów w placówce.
W terminie od 9 kwietnia do 16 kwietnia 2020r. rodzice kandydatów zakwalifikowanych podpisują deklarację woli zapisu dziecka do Przedszkola. Nie podpisanie woli w terminie jest jednoznaczne z rezygnacją w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym. Deklarację woli  należy wypełnioną i podpisaną wysłać skanem na adres internetowy Przedszkola lub wrzucić do skrzynki pocztowej umieszczonej przy drzwiach przedszkola. Deklarację woli można pobrać ze strony www.nabor.pcss.pl lub pobrać w przedszkolu (hol-wejście główne).